| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt baiat si am un vartej inspre dreapta, in frunte, eu vreau sa las parul mai lung sa-l dau culmea tot in dreapta. si datorita vartejului ala se vede fix ca un gol asa acolo in mijloc. ca de acolo e varteju, si strica tot aspectu straight face vreau niste solutii. oare daca-l indrept cu placa rezolv ceva?
Sau poftim. niste solutii daca aveti, mersi.

Răspuns Câştigător
| LauBau a răspuns:

Ai putea sa il indrepti cu placa, dar iti recomand sa te duci le un frizer si sa ii spui problema, el sigur o va rezolva!

| alchimistuinfinit a răspuns (pentru LauBau):

Da pai, la asta ma gandeam si eu. da mi-e ca mi-l rade pana la piele asa cu 3 sau 4. cred ca stii despre ce vorbesc, si nu cred ca-mi sta mie bine.

| LauBau a răspuns (pentru alchimistuinfinit):

"Incercarea moarte n-are "

| alchimistuinfinit a răspuns (pentru LauBau):

Stiu, da pana creste la loc bretonu... :/

5 răspunsuri:
| mrblizz311 a răspuns:

Cu fixativ.

| alchimistuinfinit a răspuns (pentru mrblizz311):

Nu mai raspundeti ca sa va aflati in treaba, va rog happy.