| fabian12345326 a întrebat:

Salut, sunt baiat si cand ma duc sa ma tund îi zic celui care ma tunde sa ma tunda in parti Pierdut dar niciodata nu m-a luat cum am vrut eu ( din ce in ce mai mic) m-a luat cu un nr (ex 1). Eu vreau sa ma tund asa, https://ro.pinterest.com/pin/735142339147721396/ (in parti) imi spuneti va rog cum sa ma tund asa, va rog?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ii spui: Domnu'! Aveti matura acasa sau la serviciu? El va raspunde: da! E! Tundeti-ma ca sa arat ca matura dumneavoastra si va intelege.

| Andreeush a răspuns:

Arată-i poza și spune-i cum îți dorești să te tundă.

| johnnny123 a răspuns:

Uite o idee: când te duci data viitoare la frizer, îi arăți lui pe telefon poza aia. Ce zici de asta?

| Raven a răspuns:

Tunsoarea se numește taper fade, dar mă îndoiesc că un frizer obișnuit, nu un hair stylist, ar ști despre ce e vorba. trebuie să-i arăți poză.
http://tonsor.ro/2018/01/26/trendul-fade-urilor/

| Bianncax a răspuns:

Incearca sa ii arati poza si daca nici atunci nu iese, atunci schimba frizerul. Are balta peste

| AlxAlex42 a răspuns:

Ce să faci fra dacă nu-ți merge creieru’, n-ai ce să faci.
Trebuia să ii arăți poza lui și să ii spui că vrei freza exact ca în poză. Nici mai scurt nici mai lung, așa sigur înțelegea, dacă nici așa nu înțelegea înseamnă că are probleme de înțelegere omul. laughing

| fabian12345326 explică (pentru AlxAlex42):

Crede ma ca am incercat! Si nu a iesit deloc bine