| Mariannn66665 a întrebat:

Sunt baiat si m-am tuns recent, iar cand frizerul m-i-a facut conturul acesta mi-a mai luat din parul din fata. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic!
Astepti sa creasca parul si data viitoare, te tunzi la alt frizer.

| Mariannn66665 explică (pentru Violleta2022):

Am inteles. dar o sa imi creasca parul in forma in care era?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mariannn66665):

Forma parului va fi data de urmatorul frizer, dupa ce-ti creste.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Va trebui să aștepți să îți crească părul, altceva nu e de făcut.

| Mariannn66665 explică (pentru Andreeush):

Am fost sfatuit sa astept, eu as zice sa astept aproximativ 1luna maxim 2 luni si dupa sa ma tund periuta. O sa pot sa imi fac parul cum era inainte?