| george123332 a întrebat:

Salut, sunt baiat și vreau să-mi las părul lung. Mai merită în 2023?

Răspuns Câştigător
| CezarAlex222 a răspuns:

Fă ceea ce simți, poți încerca și oricum dacă te gândești la ce vor spune oamenii ei mereu au ceva de comentat, trăiește ți viața cum îți place

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Dar macar sa nu asculti manele sau alte nemernicii. Daca tot iti lasi pleata, foloseste-o pe post de ventilator la concerte, n-o irosi!

| anonimg a răspuns:

Atât cât să nu te transforme (să nu fi confundat) în fată atunci când ești privit din față și din spate.

| mi25 a răspuns:

Daca esti fetita gay, merita.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimul151 a răspuns:

Nu prea merită nici în 2023, și nici așa în general din foarte multe puncte de vedere. Dacă consideri că o să îl poți întreține, poți să îl lași lung. E decizia ta.

| User252426 a răspuns:

Cum vrei tu. Dar ar fi greu de întreținut

| teclado a răspuns:

In lumea asta influența de electric castel manele si cocalari
Rare ori sa dai peste oameni
Demni cinstiți deștepți culți cu bun-simț cultură demnitate...

Dar daca iti lași parul lung trebuie sa si devii un om deosebit pe interior sa ai o cultură deosebita
Pt ca atunci când deschizi gura sa fii alt ceva de cât

Noră pentru mama
Canal D...

| manuelboy a răspuns:

Da normal ca se merita.Nu mai sunt comunistii prietene.Succes in viata.