| GraveDigger91 a întrebat:

Salut,sunt parfumurile de pe notino originale?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

"Existăm pe această piață încă din anul 2004 și am deservit zeci de mii de clienți până acum. Ne-am aprovizionat numai cu produse originale încă de la început. Orice altă practică ar fi împotriva codurilor noastre de etică. Longevitatea companiei noastre și dezvoltarea continuă, a fost posibilă doar prin prisma calității serviciilor și produselor oferite de noi. Suntem o companie prezentă şi respectată în 24 de state Europene.

Avem toate certificăriile de garanţie a calităţii, cât şi acorduri ferme cu instituţiile statului şi producătorii, drept urmare clienții noștri pot beneficia de confortul unei alegeri sigure întotdeauna."

https://www.notino.ro/produse-de-marca-originale/

| GraveDigger91 explică (pentru Werrich):

Sunteti reprezentant/angajat?

| Werrich a răspuns (pentru GraveDigger91):

Nu, este citat de pe site-ul lor.

5 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Notino e firma foarte mare, nu si-ar permite sa vand fake-uri pentru ca ei stiu legislatia in acest sens si o sa ii inchida la primele reclamatii.

| laSoledad a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta.

| GraveDigger91 explică (pentru laSoledad):

Si nu m-am convins happy