| StefanHi a întrebat:

Salut, sunt un baiat cu par wavy medium spre lung si acum cateva saptamani am aflat ca daca ma pieptan dupa ce fac baie imi dauneaza parului.
Nu am mai facut asta dar imi sta groaznic parul.
Sfaturi? Dau funda~

1 răspuns:
| Nevermind17 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic laughing Eu sunt fata, dar mi-l pieptan si inainte si dupa ce fac baie.Am auzit si eu ca nu-i bine, dar e mult mai ok sa-l pieptani si dupa.Pentru faptul ca ti-ai lasat parul mai lung ai putea folosi ceva masti pentru par, ca sa-ti stea mai ok, parerea mea este sa ti-l usti (daca-l usti cu uscator) cu partea rotunda si apoi cu partea normala!