| Reps a întrebat:

Salut, sunt un baiat de 14 ani. As vrea si eu sa am o freza calumea, toti au o freza calumea, eu am doar parul putin cret si mi-l indrept putin in jos sa nu se vada ca nu-mi place ca-l am asa.

Puteti sa-mi dati exemple de niste freze tari? Si daca imi puteti explica si cum ar arata, mersi!

2 răspunsuri:
| sypzer a răspuns:

Uite cum am facut eu...
Am mers la o frizerie cu niste stiliste mai tinere in pas cu moda si le-am intrebat daca imi pot spune ce freza mi s-ar potrivi si asa am rezolvat problema...

| Reps explică (pentru sypzer):

Si ai parul pe jumatate cret ca si mine? Daca da ce freza ti se potriveste? Spune-mi te rog.