| Davidchb a întrebat:

Salut,tocmai am gasit o oferta buna la un parfum si sunt curios daca e "too good to be true"". Multumesc

Link parfum:https://www.parfimo.ro/......ti-200-ml/

7 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Vad ca au si testere Tom Fordwinking asta spune multe, cam cat de originale sunt parfumurilewinking
laughing
In locul tau nu mi-as lua de aici.

| Davidchb explică (pentru alina2k18):

Acuma cateva luni, un prieten si a luat un davidoff cool water intense și era original (pretul era de 170 de lei cu transportul)

| alina2k18 a răspuns (pentru Davidchb):

Te cred, dar Davidoff e una si D& G altceva;) adica uita-te si pe Notino cat costa la 100 ml si astia de la parfimo dau 200ml cu 50 euro :))
https://www.sephora.ro/......90999.html
Vezi cat costa la 100ml;)

| aditimus a răspuns:

Pretul este bun, go for it.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Lumea s-a obisnuit cu Notino si Sephora unde dai faliment.
Da, oferta este buna.
Daca urmaresti produsul dorit poti sa-l iei la un pret mic.
Parfimo au cele mai mici preturi de pe piata.

| Chris0203 a răspuns:

La Oriflame sunt parfumuri și make-up foarte accesibile și de bună calitate!
Dare vrei să te ajut sa devi reprezentant și să ai reduceri de până la 40% sau alte surprize, excursii.
Te aștept cu un răspuns sau doar daca vrei să comanzi ceva.O zi frumoasă și numai bine!