| anonim_4396 a întrebat:

Salut, tocmai ce mi-am cumparat o pereche de papuci insa pe talpa a ramas urma de la un sticker si arata foarte foarte urat. Exista vreo modalitate sa fac sa dispara urma? De preferinta fara sa stearga si scrisul de pe talpa. *Stiu ca majoritatea o sa ziceti ca nu e asa important, ca nu ma opreste nimeni sa verifice si nu se uita nimeni insa pe mine ma afecteaza foarte mult.

2 răspunsuri:
| bmerry a răspuns:

Poți încerca turnând acetona pe zona aceea și râcâind ușor, pana ce acel rest de hârtie lipicios dispare de tot.

| Singuratica1308 a răspuns:

Am avut și eu aceasta problema... Cel mai ușor mod de a lua acea chestie e cu acetona! E foarte folositoare!