| alexandru3332 a întrebat:

A folosit cineva Derminax pentru acnee? daca da ce efecte ati avut cu el?

1 răspuns:
| murgumarius a răspuns:

La pubertate toti avem probleme cu acneea. Chiar si in restul timpului. Este modul in care organismul iti spune ca a ajuns la maturitate. Eu zic sa nu arunci banii pe produse dubioase. O conditie fizica sanatoasa-sportul, sapunul-cel cu sulf si eliberarea energiilor prin (nu e o rusine, doar sa nu devina obisnuinta-a-ti face de cap happy ) au efect.
Bafta.