| hundead15 a întrebat:

Acum 2 zile am avut un cos maricel sub piele pe frunte si s-a umflat. M-a enervat asa de tare incat am inceput sa-l storc. L-am tot stors si nu a iesit nimic, doar un lichid incolor. M-am enervat si mai tare, si l-am stors, si mi s-a luat un pic de piele de acolo si mi s-a facut zgaiba, si e naspa. Ce sa fac sa treaca mai repede si cam cat timp dureaza?

Răspuns Câştigător
| SLS a răspuns:

Nu la-i putut lasa in pace, nu? asta te va costa 2 zile in plus fata de de 3 cate ii trebuiau sa dispara in mod normal.Insista pe el cu miere si spirt.Nu cumva sa-i mai periclitezi viata storcandu-l ca-ti va trece la pastele cailor(adica niciodata).

1 răspuns:
| ion933 a răspuns:

5 zile daca nu il storceai iti trecea in 3