| anonim_4396 a întrebat:

acum o luna si ceva am luat o pereche de puma de pe fashiondays, facuti din piele intoarsa neagra, cu logo ul puma scris cu culoare argintie pe partea exterioara a adidasului, pe el scrie ca a fost facut in noiembrie 2015, iar dupa cateva saptamani logo ul de pe adidas s-a luat, adica vopseaua s-a dus, nu complet dar nu prea mai e, credeti ca e fake? (Tin sa mentionez ca nu am umblat cu ei prin noroi sau ploaie)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fake.

| Andreydodulek a răspuns (pentru darrio2007):

Nu stiu, plus ca la calcai, unde scrie logo ul imprimat in talpa "puma" la adidasul cel stang nu este aliniat cum trebuie, este putin mai la dreapta, dar cel de pe talpa e ok, plus ca e fashiondays adica...am asteptari

| crysty1222 a răspuns:

Cel mai probabil sunt fake. Cat ai dat pe ei?

| Andreydodulek a răspuns (pentru crysty1222):

Am dat 170 de redusi de la 400