| MoroșanuGigi324 a întrebat:

Salut TPU!
Am 14 ani și am nasul mare, care ar fi șansele ca înainte in vârstă acesta sa se micșoreze? Am auzit că sunt șanse. Și dacă da câți MM ar putea scădea?
Dar sa crească și cu câți MM?
Și încă ceva sunt eficiente exercițiile de tip "nose yoga" pentru un nas mai slim, fara cocoașă și cu un vârf ridicat?
Ce exerciții ar trebui sa fac de tip nose yoga pentru a avea un nas mai slim și un nas mai mic pentru că eu am nasul alungit plus vârful un pic ridicat?
In câte zile apare rezultatele și sunt permanente, daca nu cat durează?
Ceva videoclipuri de pe YouTube

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Femeile cauta barbatii cu nasul mai lung.
Ele stiu de ce!winking

| Brizbriz a răspuns:

"acum 20 minute | MoroșanuGigi324 a întrebat:
Salut TPU!
Am 14 ani și am nasul mare care ar fi șansele că înaintare in vârstă acesta sa se micșoreze? Am auzit că sunt șanse. "

ai auzit ABSOLUT GRESIT
sunt sanse sa iti creasca restul fetei, si sa nu mai para nasul asa de mare, dar nasul si urechile cresc toata viata, dupa ce termini de crescut, o sa creasca foarte incet, dar o sa creasca

| Crackman a răspuns:

Nasul nu scade