| DawidDawid a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa imi las parul mai lung... ceva de genul file:///E:/David/Eu/26637846_891825644320562_61889857_n. jpg
sau
file:///C:/Users/Dawid/Downloads/tunsori-par-lung1.jpg
Dar problema e ca eu nu am un par asa...nu stiu adica nu e prea moale,fin,lucios, si as vrea sa il am asa.Acum va itreb pe voi ce imi sugerati.Deci:Cum sa imi fac parul moale,fin, lucios?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pune pozele pe imgur sau ceva, pentru ca noi nu putem face nimic cu locatia fisierelor.

| DawidDawid explică (pentru LPCTSTR):

Vezi ca am adaugat o nouaintrebare, stiu ca am gresit, dar am pus o noua intrebare si aveti link-uri acolo, vezi pe profilul meu te rog

| ThePurificator48 a răspuns:

Tu realizezi ca nu putem vedea pozele?

| DawidDawid explică (pentru ThePurificator48):

Da stiu, vezi ca am pus din nou intrebarea...cred ca poti vedea daca dai pe profilul meu, pe asta urmez sa o sterg, vezi te rog la mine la intrebarile mele