| Alex65162 a întrebat:

am aproape 16 ani și am o problema cu bărbieritul.

Deci ma barbieresc cam 1 data pe săptămâna cu lama Gillette Match 3 și gel tot de la Gillette, iar după bărbierit dau cu aftershave.
Problema e ca după ce ma barbieresc îmi apar coșuri, și aștept cam pana la următoarea bărbierire și tot nu dispar.
Ce as putea face?
Ma deranjează aceste cosuri.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te barbieresti pentru ca ai ce barbieri sau doar asa ca sa zici ca esti adult?

| Alex65162 explică (pentru darrio2007):

Normal ca am ce bărbieri, doar nu dau asa degeaba.

| Ineys a răspuns:

Daca nu te mai razi dispar?
Incearca sa te razi cu o masina electrica.
Impaca-te cu ideea ca poate nu e din cauza asta, ci din cauza ca esti la pubertate.

| Alex65162 explică (pentru Ineys):

S-ar putea sa fie și din cauza pubertății, ca aștept sa dispară și rămân tot acolo.