| AlexIonut121212 a întrebat:

Salut TPU! Am gasit un medalion/pandantiv. Puteti sa imi spuneti din ce metal este facut, piatra din mijloc din ce este, din ce an si daca valoreaza ceva? Multumesc anticipat! Poze: https://imgur.com/pc2xJ3K
https://imgur.com/KQyxrQI

Răspuns Câştigător
| blairelovesmusic a răspuns:

Nu are valoare materiala, e doar o jucarie legata de seria de filme Shrek. Poti vedea logo-ul in partea cu portocaliu. laughing

| AlexIonut121212 explică (pentru blairelovesmusic):

Multumesc!

| AlexIonut121212 explică (pentru blairelovesmusic):

Multumesc! Ti am dat funda!

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu valoreaza nimic, eventual valoare sentimental pentru cine l-a pierdut.

| gabicoo a răspuns:

Scrie DNA pe el!
Codruța tu ești?
hee hee

| NunuNini a răspuns:

Privind marginile unde a sarit vopseaua, privind montura, nu cred ca are vreo valoare materiala.
Dar poti sa mergi la un atelier de bijuterii sa verifice.

| AlexIonut121212 explică:

Este un singur medalion, cu doua fete.