| anonim_4396 a întrebat:

Am multe alunite pe fata, sunt ca niste pete, nu sunt iesite ca ligile, am ajuns sa fiu foarte deprimat din cauza asta, vreau sa aflu daca acestea se pot scoate la dermatolog sau cu anumite metode, dar as vrea sa stiu de la cineva care a reusit sa scape, va rog, nu vreau raspunsuri gen ca sunt periculoase sau ca sunt frumoase, va multumesc anticipat, ofer funda!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar dermatologu iti poate spune daca-s periculoase sau nu, daca pot fi scoase etc deci nu vad rostul sa intrebi aici.

| Laariss a răspuns:

Mergi la medicul dermatolog, probabil el este cel care te poate sfătui în legătură cu problema ta.
Părerea mea personală este faptul că ar trebui sa te accepți așa cum ești cu defecte și calități.