| DieterBortscher a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.
As vrea sa imi comand asta: https://www.pullandbear.com/......74557.html
Intrebarea mea e: Cum arata? Cum ar arata cu o combinatie intre salopeta si un hoodie de culoare gri inchis? Sau rosu, ori galben? Cum ar arata?
Eu sincer nu as purta o salopeta niciodata cu un tricou sau o bluza slim-fit. As arata ca si cand as lucra pe santier.
Eventual o bluza mai larga, in dungi, sau ceva simplu, cu o singura culoare.
Cred ca ar arata bine cu culori deschise foarte predominante.
Poate daca as putea si jos la picioare sa suflec putin si sa fac o combinatie de sosete de culoare inchisa si tenisi sau bascheti (eu am ceva pe culoare rosie si negru).
Ca exemplu asa de combinatie overalls-hoodie, am gasit asta: https://imgur.com/a/NNu0peM
La prima vedere e destul de draguta combinatia. Desigur, sunt nenumarate exemple care arata super bine.
Am scris atat, deoarece overalls-urile sunt destul de scumpe si vreau sa fiu sigur ca cumpar ceva bun, si, mai ales, sa arate bine.

PS: Daca va intrebati de exemplul din poza. Da, sunt fan al modei si stilului asiatic (Japonia/Coreea) :))

Ce spuneti?

1 răspuns:
| kevin9 a răspuns:

Arata bine