| Calyph a întrebat:

Am nevoie de cateva pareri. Se apropie balul bobocilor pentru liceul meu,iar tema balului este,, Supereroi si personaje animate Disney,,. Ceea ce vreau sa va cer este o opinie despre cum as putea sa ma costumez. ceva simplu sau chiar ceva ce poate fi improvizat. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

In Mickey Mouse cu o cordeluta cu 2 hartii negre lioite pe ea. Si o rochita scurta.

2 răspunsuri:
| Woman2Womanro a răspuns:

In Mickey Mouse. Pantaloni scurti cu bretele si urechiuse din carton colorat, lipide de o cordeluta sau panglica.