| xpbauuxx a întrebat:

Am o intraber : cum sa-mi fac parul sau cum sa-i spun la frizer sa ma tunda sa am parul ca al lui justin bieber ( freza noua )? Cine poate sa-mi spuna dau FUNDA pentru raspunsuri serioasse :XX

Răspuns Câştigător
| Pedrorock a răspuns:

Pai ai putea pur si simplu sa ii areti o poza cu freza lui dar sa ii se vada parul detaliat din mai multe parti funda?

2 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Justin Bieber de Romania rolling on the floor tunde`te ca ala daca tot ai parul` ca al luiwinking

| username6636 a răspuns:

Buna! Pai, du-te cu o revista si arata-i poza. Sau trage- o la imprimanta. Sau arata-i o poza cu el. Eu cand vreau sa ma tund ii arat cate-o poza. Sper ca te-am ajutat, Succes!