| Haruka25 a întrebat:

Am o intrebare, aparatul de epilat smooth away vibe rupe sau smulge firul?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Athée a răspuns:

Toate epitaloarele smulg parul din cate stiu... Eu as prefera o epilare permanenta, iesi in castig astfel. Sau cumpara crema epilatoare, dar nu e prea avantajos. Poti incerca epitalorul cu laser, permanent! Nu te doare deloc.
Succes!

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Smulge firul.si smooth away vibe dar si celelalte epilatoare fac la fel nu? deci da, il smulge desi e cam dureros sad

| Haruka25 explică (pentru GaBrIeLa1994):

Nu stiu, vreau sa mi-l comand si as vrea sa stiu daca doare sau nu in video arata ca nu doare.

| GaBrIeLa1994 a răspuns (pentru Haruka25):

Orice aparat de epilat doare asa ca nu cred ca asta e mai special