| iKaiju a întrebat:

Am o intrebare pentru fete, voua fetelor va plac mai mult băieții slabi decât cei normali sau grasii? Am 36 de kile la 1, 56

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu îmi plac băieții slabi.

| Bizon95 a răspuns:

Baietii cu muschi, EVIDENT
insa la varsta ta, jmecheria e sa PARI sigur pe tine, chiar daca nu esti

| iKaiju explică (pentru Bizon95):

De ce sa par șmecher daca nu sunt? eu la scoala sunt băiatu ala care vorbește doar cu colega de banca si sta toata ziua pe telefon.

| Bizon95 a răspuns (pentru iKaiju):

Nu am scris jmecher!
am scris muschi si sigur pe tine insuti
asta NU inseamna jmecher, chiar daca unii jmecheri ar fi asa tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul cu moderatie laughing

| Andra9pk a răspuns:

Mie personal barbatii slabi nu imi inspira nimic, nicio atractie happy
Trebuie sa aiba carne pe el. Daca are si burtica acolo.e ok si asa. E o "investitie" laughing
E naspa senzatia ca fata sa pui capul sau mana pe "iubi" si sa simti doar oase.
Mbine ..sunt baieti carora le sta bine skinny. dar aia sunt exceptii. laughing