| LuLu a întrebat:

Am o problema. Am o pereche de Conversi rosii. Ieri am descoperit ca pe partea alba de jos din lateral (pe care este dunga aceea neagra) am niste pete rosii. Am frecat cu o carpa uda si nu se ia... Ma gandeam sa dau cu clor... Aveti alta solutie?

Răspuns Câştigător
| prisoncomro a răspuns:

Da-i cu putin diluant insa ai grija sa nu dai pe la lipituri pentru ca s-ar putea sa dizolve si adezivul.

1 răspuns:
| cnaibig a răspuns:

|Sa nu dai cu clor ptc se fac si mai urati, parerea mea e sa ii lasi asa!