| doggy123 a întrebat:

Am o problema cu cosurile.Am vazut pe net ca miere te ajuta sa scapi de ele si apar rezultate rapid.E adevarat? Daca da cum trebuie sa aplic mierea pe fata si cum, si daca ati incercat si voi spuneti-mi va rog la voi in cat timp au aparut rezultate.

2 răspunsuri:
| aidaindragostita a răspuns:

Si eu am avut cosuri si singurul mod care poti scapa de cosuri este sa incepi sa iei anticonceptionale asta doar dupa ce mergi la ginecolog si iti spune ca poti sa iei.Eu am folosit si niste creme americane extrem de bune.Sunt de la firma CLEAROGEN si sunt nemaipomenite.Acum ma lupt cu petele ramase de la cosuri.Si in privinta asta nu stiu ce se mai poate face.Iar la anticonceptionale sa nu te astepti la rezultate imediate. Abia intr-o luna incepe usor usor sa se vada.Eu trebuie sa le iau 2 ani.Prin martie sau aprilie trebuie sa ma opresc, dar sincer imi e cam teama ca s-ar putea sa sa-mi apara din nou.Si chiar trebuie sa le iei in fiecare seara, nu trebuie sa uiti niciodata si trebuie luate la o ora fixa.Si astea te ajuta si in legatura cu ciclul.Acum stiu mereu cand trebuie sa ma inarmez.

| Alessiabrunetika23 a răspuns:

Da mierea este buna pentu fata mai ales pentru coşuri eu am incercat şi mam multumit de rezultat in 4 -6 zile işi face efectul, o aplici dupa ce te ai spalat de fata cu apa calda. Sper ca te am ajutat funda