| Marin321 a întrebat:

Am si eu nevoie de o idee de ținută pentru o ieșire la film cu o fata careia vreau sa ii las o impresie cat mai buna.

Da stiu caracterul conteaza dar nu am vazut pe nimeni sa întoarcă capul după caracterul cuiva.

As vrea sa port o brățară si un ceas. Ma gandeam la încălțări albe, pantaloni negri si un hanorac alb dar nu stiu daca mai merge ceasul pentru ca hanoracul are manecile lungi.

Dati-mi o idee de ținută va rog.
Am 1.78, slab si nu prea am mușchi.

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Nu prea conteaza tinuta aici, depinde si de fata, daca e una mai draguta care nu te judeca dupa aceea la prietenele ei ca vai doamne cum ai fost imbracat, e mega ok, dar asta e cam rar pentru ca in proportie de 90% din fete se uita la hainele tale, eu de ex mi am luat un hanorac nou si imediat cand am ajuns cu el la scoala si am vb cu cea mai buna prietena des0re un subiect ea ma intrerupe si ma intreaba de unde il am si cand l am luat ca nu m-a mai vazut pana acuk cu el bla bla bla. Ai putea sa ti iei ceva lejer, nu foarte aprins, ideea ta a fost buna dar fara ceas, ceasul la astfel de evenimente nu prea este indicat, pentru ca dai un aer din aceela de sunt foarte elegant, sau mai de batranellaughing. Cel mai bine poti sa tii iei un hanorac mai inchis si frumos, pantaloni de blugi dar material lejer cu o culoare cu care sa se asorteze cu hanoracul dar sa fie culori inchise, si papuci aceeasi poveste. Ai mai a daca vezi ca se simte bine fata cu tine si ii place ca a iesit sa mergi cu ea sau te gandesti tu cum sa faci repede la un magazin si ii iei o floare, un trandafir sau ceva, si cand il dai ii poti spune ca e gen in semn ca apreciezi ca ti a acceptat sau ca e o fata foarte de treaba si tie iti place sa petreci timpul cu ea pentru ca are un mod de gandire inteligent sau gasesti tu ceva, orice ai zice ea va aprecia foarte mult gestul tau si se va simtii si mai bine + o sa inteleaga ca esti mai speciala pentru tine si atunci va vorbi mai des cu tine si te vei intelege din ce in ce mai bine. Succes!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine ia-ti tricou sau ceva camasa lejera/de zi, hanoracul e prea sport si nu se potriveste daca vrei s afaci impresie. In rest e ok, dar eu zic sa-ti iei doar ceas nu si bratra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma cacam pe ea de tinuta, si ma concetram pe ea. Faceam un dus, si puneam ce gaseam pe mine, nu asta era important.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Sa nu uiti sa faci rost de o floare, trandafir rosu de preferat
daca te duci la intalnire ar fi bine o singura floare, nu sa stea si sa care ditamai buchetul

| Demidol a răspuns:

Ai dreptate, conteaza foarte mult sa arati a om spalat.
Nu merg pantofii albi la pantaloni negri. Tot pantofi inchisi la culoare.
Ceasul merge oricum. Nu este o bijuterie.
Fetele nu se dau in vand dupa musculosi, exceptandu-le pe cele din categoria manelistelor.