| zma98 a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutor.
As dori si eu, daca puteti sa-mi spuneti, cam ce as putea sa fac sa-mi creasca barba? Stiu ca imi veti spune ca e o tampenie ce vreau sa fac, dar e alegerea mea, nu?
Am 16 ani, si am doar mustata, cateva fire sub barbie, si pe acolo pe la perciuni, si cateva pe obraz(rare). Si as vrea sa stiu ce as putea face sa-mi creasca. Deoarece, eu zic ca m-ar prinde mai bine cu barba si e tot alegerea mea.
As vrea sa stiu si eu ce as putea sa fac ca sa-mi creasca mai repede. Totusi, cunosc persoane, care sunt mai mici ca mine, si la inaltime, si la ani cu un an sau doi, si au barba destul de mare, si as vrea si eu.
Dau funda cui ma ajuta.

5 răspunsuri:
| Cmdndbdhhddh a răspuns:

Simplu, te raz pe fata cu lama in fiecare zi rezultaletele le vei vedea cam intr-o luna

| doctorandus a răspuns (pentru Cmdndbdhhddh):

Povesti vanatoresti. Nici macar dr. Oz nu le crede.

| Cmdndbdhhddh a răspuns (pentru doctorandus):

Treaba ta dar asteapta mult si bine poate inca nu esti de varsta pentru barba XD asteapta 18-20 de ani pina va aparea singura big grin.

| doctorandus a răspuns (pentru Cmdndbdhhddh):

Ha, ha, ha, ce amuzant. Eu deja am multe fire albe de par in barba.

| Cmdndbdhhddh a răspuns (pentru doctorandus):

Bravo big grin, dar inceteaza cu comentariile astea ca-mi joci pe nervi