| Monroe2017 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de barba.In partea stanga imi creste drept iar in partea dreapta creste inspre lateral.Se poate corecta in timp daca o rad cum trebuie? Am 20 de ani si ma rad de pe la 18 dar o data la doua saptamani.Mentionez ca am ceva barba pe fata dar nu foarte deasa. FUNDA!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa rămâne pe veci (vezi și vârtejul din creștetul capului) dar nici o problemă in asta!

| sarahmaria97 a răspuns:

Barba este un tip de par cu firul foarte gros, nu cred ca vei reusi singur sa o faci sa stea dar te sfatuiesc sa mergi la un frizer care se ocupa si de asta, sigur te va ajuta!