| mikesilwa a întrebat:

Am vartej in dreapta la spate, si vreau cumva sa ma frezez ca sa nu ma mai deranjeze.Sunt baiat.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De vartej nu poti scapa, fiindca firele ies inclinate din radacini.
Doar tunsul scurt poate ajuta.

| sierra1 a răspuns:

Da, acum știm cum să răspundem. O variantă ar fi - că tot vine vara - tuns zero. Si convingi vârtejul să stea cum vrei

| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti dai parul pe spate, si eu sunt in situatia ta iar frizura imi vine c o manusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru asta te duci la frizer, cu siguranță va știe ce te avantajează.