| popmihaelaioana6454433 a întrebat:

Am văzut pe internet /televizor reclame la diferite spray-uri de epilat și as vrea sa va întreb dacă sunt eficiente, cum le folosiți, cum funcționează și cât durează pana la creșterea firului de par din nou. Va mulțumesc!

1 răspuns:
| Anee1667 a răspuns:

Bună!
Eu am folosit.Nu am fost extrem de încântată, firul de păr creștea la fel de repede ca și atunci când foloseam big.
Însă am găsit ceva care m-a încântat, pe pagina celor de la hair jaazz există și niște produse care încetinesc creșterea firului de par acesta devenind mai suptire
și dispărând în timp.
Este într-adevăr destul de scump, însă merită fiecare bănuț.Te poți consulta cu cei de pe acea pagina în legătură cu produsele, îți vor explica cât mai multe.
Sunt și foarte promți.
Sper că îți va fi de ajutor!