| MarinelGoj a întrebat:

Aș dori să cumpăr un lanț bărbătesc, gen : Aur combinat cu Aur Alb. Îmi plac super mult acele lanțuri. Vreau să-mi dati un site/ catalog ceva unde să găsesc niste modele calumea.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De pe site-uri nu este indicat sa cumperi bijuterii de aur, fiindca s-ar putea sa iei... plasa!

Mai bine mergi la un magazin sau bijuterie si alegi /comanzi ceva garantat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se mai poarta lanturi in special la bărbati, doar țiganii mai poartă.