| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu si eu (daca pot, si daca da de unde si cum) daca pot sa decorez un perete, sa arate ca marea neagra la apus sau ceva gen cladirile din New York pe alb-negru... Mi-ar fi de mare ajutor daca mi-ati putea gasi ceva exact dupa cererile mele (marea sau cladirile). Multumesc anticipat;-)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai bine mergi pe un tapet!
Pa, pa.

| EuBah66 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tocmai dar eu intrebam de un link cu exact ceea ce cautam happy pa pa.

| ClauA17 a răspuns:

Sunt stickere pe net poti sa iti comanzi unul daca gasesti asa cum iti trebuie

| violetamariapwp a răspuns:

Poti sa iti pui un tapet pentru a nu te complica prea mult. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| EuBah66 a răspuns:

Am inteles dar vreau un link exact ca eu nu am gasit.