| Zuzumilk26 a întrebat:

Salut TPU, As vrea o recomandare de sampon colorat pentru par decolorat. Ce șampon imi recomandati?
Dau Funda!

6 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Sunt pline magazinele cu vopsele pentru par.
Daca tu intrebi asta, nu cred ca esti la varsta cand ai nevoie de asa ceva.

| Zuzumilk26 explică (pentru Iote):

Stiu ca sunt pline magazinele, dar as vrea o recomandare ca sunt multe produse de la brand-uri diferite.

| Iote a răspuns (pentru Iote):

Scuze!
Raspunsul e pentru alta intrebare. Am dat "clic" gresit.

| Iote a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Scuze!
Raspunsul era pentru alta intrebare. Am dat "clic" gresit.
Vrei sampon sau nuantator?
Se pare ca Loncolor este mai cautat si apreciat.

| Zuzumilk26 explică (pentru Iote):

Ok. Mulțumesc!

| miculajutorsfaturi a răspuns:

Salut, aici gasesti recomandari si pareri despre cea mai buna vopsea de par rosie. Sunt catev sfaturi si despre decolorarea parului.
https://miculajutor.ro/......entru-par/