| Polinco a întrebat:

Aș vrea să îmi comand o pereche de blugi de pe About You, dar chiar nu știu ce mărime laughing). Am niste perechi de blugi care scrie pe etichetă EUR 44/USA 34/ MEX 34. Oare este ghid de mărimi? Pentru că nu gasesc. Mărimile diferă?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Mai bine nu te lua dupa marimi pentru ca unele sunt total aiurea. Vezi ca daca intri in contul tau de pe aplicatie gasesti "ghidul tau de marimi" si daca raspunzi la niste intrebari poti afla ce marime porti.