| Andrei4863 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar si eu parfumul Black Suede Leather, Black Suede Tuch sau Black Suede Essential. Ce parere aveti? Cum miros? Este persistent ca parfum? Miroase puternic? Multumesc anticipat.

15 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

ℳichii talk with you ♥ ☼ → Frate! E un parfum WTF! Du-te la magazin si cere o mostra! Mie daca imi place sa ma dau cu transpiratie asta inseamna ca si tie iti place? Just a joke big grin

| UndergroundFolklore a răspuns (pentru Mwha):

Prietene,esti penibil.
Scuze, dar n-am putut sa ma abtinlaughing

| Mwha a răspuns (pentru UndergroundFolklore):

Am vorbit cu tine, mr. girl?

| UndergroundFolklore a răspuns (pentru Mwha):

Wow,vezi ca ma intimidezi...laughing

| Mwha a răspuns (pentru UndergroundFolklore):

Esti mai proasta ca o hartie goala :*

| UndergroundFolklore a răspuns (pentru Mwha):

Si serios,"inteligentule" (sau "inteligento")..."mr.girl"?
Vezi ca te faci de ras singur/a.

| Mwha a răspuns (pentru UndergroundFolklore):

Uite cine vorbeste! O fetita care n-are mai mult de 9 ani si are doua,, funda" pe TPU! smug Scuteste-ma "inteligentule" (sau "inteligento")! ^_^

| UndergroundFolklore a răspuns (pentru Mwha):

In primul rand, copil copac ce esti, eu n-am timp sa stau de funde, ca eu am o viata reala. Daca tu te simti mandru ca ai nu stiu cate funde pe tpu...inseamna ca esti mai inadaptat si mai retardat decat credeam.

| Mwha a răspuns (pentru UndergroundFolklore):

Vai! Ai stat mult sa te gandesti la asta rolling on the floor Mi-ai dat maxima!

| UndergroundFolklore a răspuns (pentru Mwha):

Stiu,stiu.
In alta ordine de idei...scuza-ma.Pana la urma e vina mea ca ma bag in seama cu prostii.

| Mwha a răspuns (pentru UndergroundFolklore):

Nu draga, NU e vina ta ca esti o proasta. Asa te-a facut mama ta happy Tu trebuie sa-ti vezi de treaba si sa nu te mai bagi in seama cu oamenii care isi exprima parerea pe un site care are ca scop ajutorul oamenilor :X CONCLUZIE : 'Ai sa te chiș in freza.

| UndergroundFolklore a răspuns (pentru Mwha):

Bine.O sa ma cobor la nivelul tau copile, ca sa ma intelegi mai bine.Si o sa-ti spun ca esti un taran foarte prost, cu glume foarte rasuflate, care din pacate nu vede cat de penibil e.Eu am vrut sa te ajut sa-ti dai seama cat de retardat poti fi, dar e adevarat proverbul "Prostul nu e prost destul, daca nu e si fudul".
Acum kido, nu ma mai plictisi cu replicile tale de 2 lei si mediteaza la ce ti-am spus.Crede-ma,e spre binele tauwinking

| Mwha a răspuns (pentru UndergroundFolklore):

Mai dat gata, fetito big grin Stie maica-ta ce faci? E spre binele tau sa te duca la doctor ca la tine deja prostia doare love struck Eu i-am zis lui Andrei4863 punctul meu de vedere si tu te-ai bagat ca musca in curu' calului, asa ca scuteste-ma happy

| Mwha a răspuns (pentru Mwha):

M-ai*

| UndergroundFolklore a răspuns:

Le-am mirosit pe toate (sunt fata) si cel mai mult imi place Black Suede Touch, mi se pare perfect parfumul asta (pacat ca nu persista prea mult).Dar si Black Suede Essential miroase foarte bine.Black Suede Leather din cate imi amintesc, nu prea mi-a placut.