| Bisbiavatar12 a întrebat:

Astazi cand m-am tuns, la finalul actului mi-a fost dat in par un fel de crema si m-am indragostit de mirosul ei, imi poate spune cineva cu ce am fost dat? Nu a fost gel, asta stiu sigur

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba frizerul cu ce ti-a dat in păr. Crezi ca suntem clarvazatori?

| IIIshaneIII a răspuns:

Deci ai fost la coafor si ai pus-o cu frizerul si ne intrebi pe noi cu ce crema te-a uns? de ce nu il intrebi chiar pe el cand ai drum in zona?

| sierra1 a răspuns:

Timite proba video să o analizăm. Vez camera să fi fost instalată de un profesionist autorizat!

| Suki08 a răspuns:

DACA nu a fost gel, cu singuranta a fost ceara de par, ce fel de ceara nu am de unde sa ti spun