| xpbauuxx a întrebat:

Azi ma tund si as vrea sa va intreb ceva. cum ar trebui sa-i zic la frizer sa ma tunda ca atunci cand creste parul sa stea gen justin bieber sau ce ar trebui sa fac? FUNDA ( si fara raspunsuri stupide )

Răspuns Câştigător
| EdwardEtc a răspuns:

Frate mie imi sta parul asemanator cu al lui Zack Afron si lumea imi zice Justin Bieber, dar prost sa fiu sa bag in seama critici.Doar de intrebare, ce ti-a facut Justin Bieber sa razi de el? Stai chill nu-s fac dar nici hater. Talent muzical nu are dar totusi castiga bani.Si referitor la intrebarea de mai sus eu mi-am pus o poza cu frizura pe care am vrut-o pe telefo si i-am aratat-o frizerului.

4 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Scoate o imagine la imprimanta cu unu' care are freza cum vrei tu si ii arati frizerului ca stie el cum sa faca. Sau poti sa iei imaginea pe telefon. Bafta!

| Rosimina a răspuns:

rolling on the floor gen ''justin biberon ''..nu cred ca o sa rezisti mullt fara sa-ti invineteasca cineva ochi cu frizura aiaa daca ti'o faci big grin Darr nu coteaza cum te tunde..cum ai tu parul asa o sa-ti creasca mereu happy

| Rosimina a răspuns (pentru EdwardEtc):

Nu mi-a facut nimic straight face dar pur si simplu nu il suport. DA castiga bani, bravo lui baiat destept pentru ca prin simplu fapt ca vorbeste la microfon castiga bani, dar NU IL SUPORT atat tot si cand aud numele acela..trebuie sa zic eu cv de el big grin.

| EdwardEtc a răspuns (pentru Rosimina):

Frate mie imi sta parul asemanator cu al lui Zack Afron si lumea imi zice Justin Bieber, dar prost sa fiu sa bag in seama critici.Doar de intrebare, ce ti-a facut Justin Bieber sa razi de el? Stai chill nu-s fac dar nici hater. Talent muzical nu are dar totusi castiga bani.Si referitor la intrebarea de mai sus eu mi-am pus o poza cu frizura pe care am vrut-o pe telefo si i-am aratat-o frizerului.

| GuessWhoo a răspuns:

Trebuie sa te tunzi chiel laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))