| LuciWv a întrebat:

Salut TPU
Azi mi-am cumparat un tricou.eram cam pe fuga si n-am observat un detaliu la el. faptul ca are strasuri
Uitati o poza cu el
http://www.imgz.ro/succes.php?uid=116099
Vreau sa-mi spuneti daca e de fete sau de baieti.mie mi se pare car fi de baieti dupa modelul lui.dar acele strasuri galbene cam pun un semn de intrebare.

Dau funda celui care ma lamureste.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E de baieti.

| Ruxandra15 a răspuns:

Nu e neaparat de baieti poti fi fata si sa stii cum sa il portiCele mai multe tricouri negre sunt adresate baietilor dar fi fetele pot sa le poarta daca stiu cum

| Celcareajuta a răspuns:

Ie da baietasi happy

| Nadiiii a răspuns:

Este de baieti

| Catacombe a răspuns:

Ca tricou in sine e de baieti, dar daca iti faci o tinuta mai boyfriend il poti imbraca cu usurinta