| Ionicaestecher123 a întrebat:

SALUT TPU!
Că tot e la moda cu trapul românesc Vreau să mă ajutați cu ceva:
1. Cum se numește freză pe care o are YNY SEBI și berechet?
2. Ce fel de sprâncene au aceștia?
Ex: straight, arched eyebrows găsiți denumirile și forma lor pe google
3. După voi ce forma are fata fiecarora?
Ovală, rotundă etc?
4. Cat de mare trebuie sa am parul ca-să îmi pot face freza ca ei?
5. Cat costa un tuns ca ei?
6. Mai sunt la moda firzurile astea?
7. Sper sa nu para ciudat, după voi cam ce dimensiuni ar avea nasurile lor că ( lungime, lățime, inaltime de-astea)?
Acum fără hate și răspunsuri la mișto că n-am chef de ele.
Cine mă ajută cu toate întrebările va primi fundă.
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Uite răspunsul: Nimănui de pe planeta asta (în afară de tine) nu-i pasă ce dimensiuni au nasurile lui YNY SEBI și berechet.

În plus, de ce fiecare "întrebare" a ta conține între 7 și 30 de întrebări?

| Brizbriz a răspuns:

"acum 24 minute | Ionicaestecher123 a întrebat:
SALUT TPU!
Că tot e la moda cu trapul românesc"
https://tinyurl.com/4bnr427w
trap = capcana
deci acum e la moda capcana?
interesant, foarte interesant

pentru cine pui capcana?!?hee hee

| SelinAelia21052022 a răspuns (pentru Brizbriz):

Trap ul este un gen muzical…

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot sti sa foloseti Google-ul cauta si singur. Ai impresia ca funda aia are vreo valoare incat sa iti faca cineva treaba?
Macar daca aveau ceva look mai special dar arata basic af, cu un side cut amarat pe care il vezi la orice colt.