| DjSteelSex a întrebat:

Ce as putea sa fac sa imi crească barbă? Tot ma rad in răspăr dar nimic nu se vede decât musteață, cioc si puțin pe barbie. vreau ceva si pe gât. Dau funda cui îmi zice cea mai buna metoda sa am par

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar musteata se vede? Cati ani ai? Ca nu pari prea dezvoltat. Nu te complica cu asa ceva.Va creste in timp si in celelalte locuri.Prea vrei repede sa devii mare.Tu si marea majoritate a copiilor de azi. Ai sa te saturi de ea peste cativa ani.

| Mayhem666 a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Poti sa continui sa te razi si o sa iti creasca pana la urma, dar, daca esti chiar atat de disperat sa ai barba, poti sa incerci sa te dai cu ulei de ricin in zona unde vrei sa iti creasca, dar nu te sfatuiesc sa dai in exces, pentru ca este foarte "uleios", ca doar iti dai seama de la nume "ulei de ricin" si se ia foarte greu, cateva picaturi sunt sufuciente, si vei incepe sa vezi rezultate de la cateva saptamani, sau de o luna, poate doua, depinde de fiecare persoana in parte. Spre exemplu, eu il folosesc pe sprancene, pentru ca ma pensez si am firele de la sprancene cam rare, si de cand folosesc uleiul de ricin, au inceput sa se indeseasca, deci se vad rezultate, dar il folosesc de aproape un an, deci nu am vazut efectele imediat, dar acum se vad, mai bine decat clar. Deci iti spun asta din experienta, nu bat campii. Sper ca te-am ajutat!

| Liviu a răspuns (pentru Mayhem666):

Numai bate campi cu uleiu de ricin, am fost in situatia lui acum vreo 6 7 ani, s-a rezolvat. Fara ulei de ricin,nu are efect decat pe parul de pe scalp si la sprancene pe fata nu are efect, am fost si am intrebat si la medici, si la farmacie, mi s-a spus clar ca nu se poate. Unii oameni sunt sortati sa nu aibe barba deasa, pe cand alti la 14 ani se umplu!

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Varsta?

| DjSteelSex explică:

Am 14 ani și 1, 80 m înălțime