| Aztecul a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care poarta parul prins in coada?

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Problema lor, atat timp cat sunt ingrijiti nu cred ca e important cum se imbraca, ce stil au

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La prea putini le sta bine

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat isi sapala parul des si-l piaptana, nu am nimic de comentat. Dar daca sunt slinosi si neingrijiti, provoaca repulsie.

| Justme1997 a răspuns:

Imi place. Arata bine daca e spalat+ pieptănat si fara început de chelie

| Zaygon a răspuns:

Eu il prind in coada ca sa nu ma deranjeze cand lucrez cate ceva sau cand mananc. Nu e asa mare filozofie.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Mi se par chiar sexy, sincer

| mihaicelsfant a răspuns:

Si eu l-am avut ^_^. frate daca iti place prindel

| FruttiFresh300 a răspuns:

Mi se pare scârbos. Nu apreciez deloc parul lung la un bărbat, pur și simplu nu îmi place.

| Zaygon a răspuns (pentru FruttiFresh300):

Fetele tunse scurt sunt la fel de scarboase?

| FruttiFresh300 a răspuns (pentru Zaygon):

Depinde, dar oricum nici alea nu-mi plac.

| ASMA14 a răspuns:

Parul mare e pentru femei, scuze! Zic sa iti pui si niste make-up daca tot iti prinzi parul! laughing

| 1Marinn1111 a răspuns:

Mi se pare oribil arată că un sac de gunoi legat la gura.

| vjr1979 a răspuns:

E o chestiune de gust. Mie nu-mi place.

| Bianncax a răspuns:

Depinde de barbat, unora le sta bine, altora nu