| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Ce parere aveti despre piercing-uri? Ce fel de piercing preferati? Si ce piercing va dezgusta? Accept si pro si contra.
Intreb deoarece vreau sa vad parerea altor persoane despre ele.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

Nimic nu e mai dezgustator cand prei sa saruti alaturi si curge puroiul din infectia facuta de piercing. tongue
crying

| Oooooooooooosnap a răspuns:

Piercing-urile in limba sunt cele mai urâte si scabroase apoi urmeaza cele in nas cele la buric si cele in ureche deci că ti faci in ureche, dupa parerea mea mai bine nu iti faci deloc!

| Morsa123 a răspuns:

Cele in limba le urasc, in rest sunt ok rolling on the floor)

| Adry05 a răspuns:

Mi se par nasoale alea in nas, limba si-n sfarcu, ri.

| YellowAngel a răspuns:

A mai pus cineva aceasta intrebare recent si iti dau si tie aceleasi raspuns.
Nu o parere buna. Nu ma infrumuseteaza cu nimic, nu ma imbunatateste cu nimic
Adica nu ii vad rostul. Poate pentru unii e un simbol sa para mai smecheri. Sau ce dovedeste imi poti spune tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider că la adolescenți sunt oarecum aceptabile dar la vârsta adultă în nici un caz. O femeie/un bărbat care se respectă nu poartă piercing-uri.