| Zobeck a întrebat:

Ce parere aveti despre swisstime.ro? Vreau sa-mi cumpar un ceas si nu stiu sigur daca au lucruri de calitate. Multumesc!

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu am luat de pe Japora un Casio si sunt foarte multumit.

| Roxin a răspuns:

Salutare!

In primul rand, ce buget ai? Si eu iti spune de unde sa il iei.
Daca vrei un ceas de calitate, recomand sa iei de pe site-ul oficial al acelui brand.

O zi buna!

| Zobeck explică (pentru Roxin):

Cam 150 lei maxim

| Roxin a răspuns (pentru Zobeck):

Te-ai gandit la o marca anume? Sau conteaza doar aspectul?
Mecanism automatic sau japonez? Sunt mai multe criterii. Da-mi detaliile si cred ca te pot indruma. happy

| Zobeck explică (pentru Roxin):

Nu m-am gandit la o marca anume. Unu cu mecanism automatic ar fi indicicat. Si curea de piele nu curea metalica

| Roxin a răspuns (pentru Zobeck):

Mecanism automatic la 150 de lei, cam greu. Dar incerc. happy

| AlexandraSimion a răspuns:

Buna zobeck. Magazinul este unul serios. Dacă vrei să aflii mai multe despre magazin, îți recomand să accesezi https://www.cumpar.net/swisstime-ro/, găsești păreri de la alți utilizatori.

| poinarumihai a răspuns:

Eu am luat de 7 luni un ceas curren-time am dat 69 de lei pe el si il am si acuma si functioneaza, tot timpul functioneaza..nu i-am schimbat bateria de loc