| Azazello132 a întrebat:

Ce se poarta vara aceasta la baieti / barbati? big grin Adica niste haine ceva. mai elegant sau fashion. Funda. ^_^

Răspuns Câştigător
| mara10dk a răspuns:

Pentru barbati as zice sa porti vara o camasa subtire. Poarta si niste blugi!winking

3 răspunsuri:
| LisaZafre a răspuns:

Chiar daca ai dat deja fundita,)eu fiind pasionata de moda)am sa bag putin in seama si am sa-ti raspund la intrebare :)) uite aici un link in care vezi stilul casul [cel mai adorat de fete] https://www.facebook.com/....../photo.php e si foarte simplu si foarte trendy si place ochiului :P

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| andreibogdan93 a răspuns:

Iti spun de un site de care nu stie multa lume, iar daca esti din Bucuresti, cel mai bine le faci o vizita, asta daca vrei sa arati de nota 11. sunt niste producatori de haine gen dsquared2, si sunt romani, sunt mai exact designeri de haine, in fine, se numesc Different Cut.

Cauta-i pe fB sau pe site www.differentcut.ro

Te rog sa-mi dai funda, ce vezi la ei, merita zece funde. sa nu mai zici la nimeni de site