| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

cum as putea face sa îmi crească barba (am20ani),îmi puteri da ceva idei va rog?

8 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Te duci la cineva specializat si sa te dea cu briciul.
o sa iti creasca mai repede ca lama de ras.

| Daniel9988 a răspuns:

Vezi ca mai sunt pe la farmacie lotiuni.Au efect.La mine nu a aparut barba pana la 22 ani.Deloc! Am uitat cum se numea lotiunea...dar in 2 saptamani imi crescure barba si mustata.Si da.te cu briciul. Daca nu creste inseamna ca esti span.Sunt rare cazurile...Dar sa stii ca dupa ti se acreste de barba.E tepoasa.Simti fata ca si o scoarta la atingere.

| Andrei_Balint_1998 explică (pentru Daniel9988):

Nu îți poți reaminti cum se numește loțiunea, Mi-ar fi de mare foloshappy.Am fost la farmacie și zicea ca nu are mimic pentru creșterea bărbii

| Daniel9988 a răspuns (pentru Andrei_Balint_1998):

Minoxidil.1 luna

| Valera_Gorbuleak_1992 a răspuns:

Daca nu ti creste barba, rade cu bicul timp de o saptamana in locul unde vrei sa ai barba, sau da-te cu ulei de rechin, evita stresurile.

| Andrei_Balint_1998 explică (pentru Valera_Gorbuleak_1992):

Dacă m-a rad cu apărat de ras e vreo probpema? ulei de rechin unde găsesc?

| Valera_Gorbuleak_1992 a răspuns (pentru Andrei_Balint_1998):

Nu, nu e, la farmacie

| Andrei_Balint_1998 explică (pentru Valera_Gorbuleak_1992):

Și cam in cât timp se văd rezultatele?