| MoroșanuGigi324 a întrebat:

SALUT TPU!
Cum as putea să îmi ridic acasă vârful nasului fara operații?
Prin nose yoga ar merge acele exerciții pentru nas.
Exercițiile din videoul asta sunt bune de ceva?
https://youtu.be/36KU2qTJPJA
1. Cat durează până apra rezultatele?
2. Cat țin efectele? Sunt permanente
Daca mi-ați putea recomanda niste exercitii de tip yoga nose ar fi super.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: iti legi nasul cu ata si apoi il legi de parul din cap, in asa fel ata sa fie perfect intinsa si sa-ti tina nasul ridicat (evident cat timp il tii legat laughing

Pentru efecte permanente: vezi operatiile chirurgicale de la clinicile de estetica!

| SuperCoolDude a răspuns:

Fii cu nasul pe sus. Am auzit ca ajuta rolling on the floor)

Funda?