| MoroșanuGigi324 a întrebat:

SALUT TPU!
Cum as putea scăpa acasă de coșuri cu metode naturale și ce creme ar fi bune pentru ele? Precizez că am în mare parte coșurile pe frunte și sunt mici și de culoare roșiatică care ar fi cauza?
Încă ceva cum să scap de punctele de pe fața metode naturale și ceva creme.
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Dolyta a răspuns:

Buna! eu din tot ce am incercat pana acum, foarte buna mi se pare masca de față de la Oriflame cu arbore de ceai, in tub verde deschis așa, si este 2 in 1 mască si exfoliant
p.s. iti las linkul de la produs pe site ul Oriflame. Nu sunt reprezentant dar imi place masca asta si inca o folosesc laughing

https://ro.oriflame.com/......ts/product

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Iti sugerez exfoliantul de la neutrogena pentru cosuri sau pentru puncte negre eu am avut toate cosurile din lume si am folosit ambele produse si nu mia mai ramas nimic