| Iremc29 a întrebat:

Cum ma pot îngrășa la față?

Răspuns Câştigător
| PinkDust89 a răspuns:

Nu poți. Structura osoasă rămâne aceeași, iar "grăsimea" este aceeași peste tot. Fără chirurgie plastică sau alergii cumplite, sau o bătaie bună, fața ta va rămâne la fel. Încearcă să te apreciezi așa cum ești. Sunt frizuri care îți pot face fața să pară mai plină.

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Implant cu grasime
se foloseste mai ales pentru buze
insa e considerat "chirurgie plastica" si costa ceva...
in plus nu tine, dupa o vreme grasimea se v-a duce in alte parti (cum au scris si ceilalti, e proportional) asa ca v-a trebui sa repeti procedura

| MValentin a răspuns:

Fata cam este proportionala cu corpul. Te ingrasi la corp se ingrasa si fata

| AndreeaDeea2 a răspuns:

Din păcate nu te poți îngrășa intr-un sigur loc, grăsimea se depune in funcție de corpul fiecăruia, și eu mi-as fi dorit un funduleț mai Bombat însă m-am ales cu o mică gușă și niște grăsime pe burtica, in nici un caz pe fund, in nici un caz?❤️