| AlxAlex42 a întrebat:

Cum se execută spălarea pe fața dimineața și seara?

Apă calda sau rece?
Cu săpun sau fără?

Vreau să știu cum trebuie să fac corect ca să am o fața, trăsăturile, porii mai luminosi și mai curați.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fata se spala mereu cu apa rece, face bine pielii.
Si nu o speli cu sapun, doar eventual cu unu facut special pentru ten, se spala cu geluri speciale de curatare i functie de tipul de ten si problemele pe care la intanmpini ( acnee, piele uscata etc)

| Mirela0876 a răspuns:

Salut
Cu ceva timp in urmam am interesat și eu și cică ar fi bine ca apa sa fie călduta, nici prea rece nici prea fierbinte că o să ți usuce tenul, și e bine de folosit un săpun naturist cu ph neutru

| Mihai4455 a răspuns:

Cu săpun Dove recomand, apa rece dar nu înghețată, aproape călduță dar un pic rece.