| eusielisa a întrebat:

big grin știe cineva de unde pot lua ochelari Clout Goggles? Gen cum avea Kurt Cobain? As vrea un site din Romania

Răspuns Câştigător
| eusielisa explică (pentru SomethingInTheWay):

Am dat mesaj celui care vinde ochelarii, sunt interesată dacă ii pot deschide la livrare ca să nu aibe defecte(lentilă zgariata, etc). Mumtumescbig grin

| eusielisa explică (pentru SomethingInTheWay):

Am dat mesaj celui care ii vinde, sa il intreb daca ii pot desface la livrare(sa nu fie zgariati, etc). sper ca va răspunde big grin

| SomethingInTheWay a răspuns (pentru eusielisa):

Cu mult drag. Sper si eu sa fie totul in regula. Si apropo, faina alegerea?

4 răspunsuri:
| Lovelypeaches100 a răspuns:

Kurt cobain s-o sinucis la 27 de ani