| newperson4him a întrebat:

De Craciun voi merge la un party. Ideea este sa fim imbracati doar in rosu, negru si alb. Ma gandeam sa iau niste blugi negri. O bluza mai lunga mai decoltata neagra cu o centura, pe sub ea o bluza simpla rosie, cizme rosii pana mai jos de genunchi si geaca rosie cu negru in carouri, iar ca accesori niste cercei rosii si o esarfa in carouri alb cu negru. 1.Credeti ca ar fi ok?
2.Si cum imi sugerati sa ma machiez?(am ochii caprui)Ma gandeam si la un ruj rosu dar am buzele mici, credeti ca ar fi indicat?
3. Iar unghiile ma gandeam sa le fac una rosie una neagra tot asa. Aveti alte sugestii? Funda pentru cele mai bune >sfaturi.big grin

Răspuns Câştigător
| regina a răspuns:

Buna!
1-hainele pe care le-ai ales sunt foarte dragutehappy
2-ce spui sa iti faci contur negru la ochi?happySi buzele rosi sunt ok chiar daca sunt mici poti sa te dai pe ele mai intai cu fond de ten iar apoi aplici ruju astfel o sa se vada mai pline
3-si unghiile cum ai spus tu sau oricare alta combinatie din cele 3 culorihappy
Distractie placutakiss

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Hmmm eu as opta mai mult pe alb si negru, iar rosu l-as folosi doar pentru a da o pata de culoare.Si anume pantaloni albi, bluza neagra din dantela transparenta, as pune o curea lata de o palma rosie, as prinde carul intr-un coc lejer cu o floare alba intr-o parte si cercei cu piatra rosie mici in urechi, ruj rosu, si ughiile de-asemeni.Papucei negri, geaca la alegere.

| CarmenR a răspuns:

Pentru machiaj iata aici cateva idei: http://www.karena.ro/......l_ochilor.

| Lacoste a răspuns:

Buna. mi se pare un pic cam incarcata tinuta.eu as opta pentru o alta geaca.nu tot rosie, eventual un palton negru, niste cizme albe micute.
Nu stiu ce sa zic la machiaj, daca ai buzele subtiri mai bine te-ai da cu un luciu de buze transparent si ai pune accent pe ochi.as opta pentru unghii rosii toate si cercei micuti negri...

| ella_6981 a răspuns:

Ai putea incerca sa te machezi cu un roz mai aprins si negru

| cryssa a răspuns:

Hehe
amuzanta petrecerehee hee
pai, da...ar fii bine
pai nu stiu cur ai putea sa te machezi, ce zici cu niste maro sau auriulaughing
chiar nu stiuthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ar merge chiar foarte bine. Din partea mea distractie. K